Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Eskişehir İnönü Belediyesi İşçi Alımı Yapacak! Başvuru Tarihleri 13-16 Mart! 

Eskişehir İnönü Belediyesi işçi alımı yapacak. 13-16 Mart arası yapılacak başvuru detayları haberimizde.

Eskişehir İnönü Belediyesi işçi alımı yapacak. Belediyenin web sitesinde yayınlanan ilan detaylarına ve başvuru şartlarına haberimizden erişim sağlayabilirsiniz. İşte detaylar… 

İNÖNÜ BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI 2023 KADRO DAĞILIMI 

Eskişehir İnönü Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere alım yapılacak olan meslekler ve kadro sayıları şu şekilde; 

 Şoför (Yük Taşıma) 1 kişi 

 Beden İşçisi (Genel) 1 kişi. 

İNÖNÜ BELEDİYESİ ŞOFÖR ALIMI 2023 BAŞVURU ŞARTLARI 

Eskişehir İnönü Belediyesi tarafından yapılacak şoför alımı için adayların belirli şartları taşıması gerekiyor. Adayların en az ortaokul mezunu olmaları ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya muaf olmaları gerekiyor. Ayrıca alınacak personellerin Eskişehir İnönü ilçesinde ikamet etmeleri de aranan bir şart olarak belirtiliyor. 

Eskişehir İnönü Belediyesi işçi alımı yapacak

ESKİŞEHİR İNÖNÜ BELEDİYESİ BEDEN İŞÇİSİ ALIMI 2023 BAŞVURU ŞARTLARI 

Eskişehir İnönü Belediyesi’nin beden işçisi alımı için adayların bazı şartları yerine getirmeleri gerekiyor. En az lise veya dengi bir okuldan mezun olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya muaf olmak şartları aranıyor. Ayrıca alınacak personellerin Eskişehir İnönü ilçesinde ikamet ediyor olmaları gerekiyor. Bu şartların yanı sıra, adayların ilgili pozisyon için gerekli niteliklere sahip olmaları da önemli bir husus olarak ilanda belirtilmektedir. 

Eskişehir İnönü Belediyesi işçi alımı yapacak

İNÖNÜ BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI 2023 BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER 

  • Nüfus kayıt örneği 
  • Mezuniyet belgesi 
  • Aslı veya noter tasdikli sureti 
  • İkametgah belgesi 
  • e-mail adresi 
  • 2 adet vesikalık fotoğraf isteniyor. 

ESKİŞEHİR İNÖNÜ BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURUSU 2023 

İnönü Belediyesi tarafından ilan edilen şoför ve beden işçisi kadrolarına başvurmak isteyen adaylar, başvurularını yapabilecekleri tarihler 13-16 Mart 2023 olarak belirlendi. Başvuruların İsmet Paşa Mahallesi, Atatürk Caddesi No:116 adresindeki İnönü/Eskişehir Belediye binasında yapılması gerekiyor. Adayların başvuru süresi içinde gerekli belgelerle birlikte başvurularını yapmaları önemlidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu