Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Halıköy Belediyesi Kadrolu 11. Derece Kadrolara Memur Alacak

Yozgat'ın Halıköy Belediyesi, İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru pozisyonları için kadrolu personel alımı yapacağını duyurdu.

Halıköy Belediyesi kadrolu 11. Derece kadrolara memur alacak. Başvuru süreci ikamet şartı aranmaksızın açıktır ve 11. Derece kadrolara yapılan alım için tüm ayrıntılar ilan edilmiştir. İlgilenen adaylar, Halıköy Belediye Başkanlığı bünyesindeki boş kadrolara atanmak için başvurularını yapabilirler. Başvuru sürecine dair tüm detaylar ve süreç hakkındaki bilgiler haberimizde bulunmaktadır.

Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Genel Şartları

Başvuru yapacak adayların, Devlet Memurları Kanunu’nun 40. maddesi ile 48. maddesinin (A) fıkrasında belirtilen genel şartları taşıması gerekmektedir. Bu şartlar şunlardır:

  • Türk vatandaşı olmak
  • Kamu haklarından mahrum olmamak
  • Türk Ceza Kanunu’nun 53. maddesinde belirtilen suçlardan mahkum olmamak
  • Askerlikle ilişiği bulunmamak ve görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engel bulunmamak

Adaylar, bu şartları sağlamaları halinde ilgili pozisyonlar için başvuru yapabilirler.

Halıköy Belediyesi kadrolu 11. Derece kadrolara memur alacak

Halıköy Belediyesi Memur Alımı Mezuniyetler

Halıköy Belediyesi, Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri pozisyonlarına başvuracak adayların belirli şartları taşıması gerekmektedir. Zabıta Memuru pozisyonu için GİH sınıfı 11. derece kadrosunda yer alacak olan adayların, herhangi bir lise veya dengi okuldan mezun olmaları, erkek veya kadın olmaları, KPSSP94 puan türünden en az 80 puan almış olmaları gerekmektedir.

İtfaiye Eri pozisyonu için de GİH sınıfı 11. derece kadrosunda yer alacak olan adayların, herhangi bir lise veya dengi okuldan mezun olmaları, erkek olmaları, KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

Adaylar ayrıca, en az 1.67 metre boyunda olmaları (erkekler için), en az 1.60 metre boyunda olmaları (kadınlar için), sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmaları, itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmaları (kapalı mekân, dar alan ve yükseklik fobisi olmamaları), daha önce çalıştıkları kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmamış olmaları gerekmektedir.

Kamu Personel Alımı Başvuru Süreci

Başvurular, istenilen belgeler ile birlikte şahsen yapılacak olup adaylar 19 Nisan 2023 – 21 Nisan 2023 tarihleri arasında mesai bitimine kadar Belediye Yazı İşleri Müdürlüğüne (Halıköy Belediyesi Hizmet Binası Fatih Mahallesi Belediye Bulvarı No:18/1 Halıköy Kasabası KADIŞEHRİ/YOZGAT) gelerek başvurularını tamamlayacaklardır. Başvurular sadece bu tarihler arasında ve mesai saatleri içinde kabul edilecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu