Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Kamu Üniversitesi Farklı Kadrolar için Personel Alımı Yapacak!

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi hem lise hem de üniversite mezunu personel alımı yapacağını duyurdu.

Kamu üniversitesi farklı kadrolar için personel alımı yapacak! Kadroları için aranan şartlar açıklandı.

Üniversitenin yeni yapacağı alımlarla bir yandan lise ve üniversite mezunlarına iş imkanı sağlarken, diğer yandan da üniversite hizmetlerinin daha verimli olmasına destek olacak. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi tarafından yapılacak olan personel alımlarına ilişkin detaylar iş arayan kişiler tarafından araştırılıyor. Farklı kadrolar için yapılacak personel alımına dair tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

Üniversite Personel Alım Detayları 

Kamu üniversitesi, bünyesinde istihdam edilmek üzere 12 büro personeli ve temizlik personeli alımı yapacağını duyurdu. Bu yeni alımlarla birlikte üniversite, istihdam olanaklarını arttırarak daha fazla kişiye iş fırsatı sunmayı hedefliyor. 

Büro personeli: büro personeli için 8 lisans ve 3 önlisans mezunu olmak üzere iki grup için alım yapılacak.  

  • Lisans mezunlarından aranan bölümler; Maliye, Muhasebe, Muhasebe Bilgi Sistemleri, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetim, İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi. Adayların başvurularında Yönetici Asistanlığı ve Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası ve hizmet döküm raporu da isteniyor.  
  • Önlisans mezunlarının başvurularında aranan şartlar ise adayların; Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi ve Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı bölümlerinden mezun olmasıdır. Ayrıca adaylardan; 35 yaşını doldurmuş olmaları ve KPSS sınavından en az 65 puan alma şartı aranmaktadır.  

Kamu üniversitesi farklı kadrolar için personel alımı yapacak

Temizlik personeli: temizlik personeli alımı için başvuracak adayların lise veya dengi okul mezunu olmaları, 41 yaşını aşmamış olmaları ve KPSS sınavına girmiş olmaları gerekiyor. Ayrıca sağlık kontrolünde, temizlik işlerini yapmalarına engel olacak bir durumlarının olmaması şartı da aranacak. 

Personel Alımı için Başvuru İşlemleri 

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı, 4/B sözleşme kapsamında personel alımları yapılacak. Başvurular, 7 Mart 2023 – 21 Mart 2023 tarihleri arasında şahsen Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na yapılacak.  

Depremden etkilenen 10 ilde yaşayan adayların başvuruları ise posta yoluyla kabul edilecek. Ancak, posta yoluyla yaşanabilecek olası gecikmelerden başvuru yapan kişiler sorumlu tutulacak. Personel alımı sonuçların 31 Mart 2023 tarihinde ilan edilecektir. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu