Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Elemanı Alım İlanı Yayınladı!

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Elemanı 2 akademik personel alacak. Son başvuru tarihi 29 mart 2023

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi öğretim elemanı alım ilanı yayınladı! Yayınlanan ilanda kadrolara ilişkin bilgiler ve başvuru detayları yer alıyor. Rektörlük alımlarla ilgili duyuru yaparak merak edilen soruları cevapladı.

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü, Yabancı Diller Bölümüne tam zamanlı öğretim görevlisi alımı yapılacağını duyurdu. Bu kapsamda, “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” doğrultusunda atama yapılacak.

Başvuru yapacak adayların, hizmet belgesi (öğretmenlik yaptığına dair), lisans ve lisansüstü diploması, resmi transkript, yabancı dil belgesi, ALES belgesi, kimlik fotokopisi, CV, erkek adaylar için askerlik durumlarını gösteren belge ve 1 adet vesikalık fotoğrafı ile başvuru dilekçesini şahsen veya posta yoluyla belirtilen adrese iletmeleri gerekmektedir. Posta yoluyla başvuruda, adayların belgelerin asıllarını veya onaylı örneklerini, şahsen başvurularda ise belgelerin onaylı örneklerini veya asıllarını sunarak fotokopilerini ibraz etmeleri gerekmektedir.

Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliği onaylanmış olmalı ve başvuru dosyasında yer almalıdır.

Başvurular, ilanın Resmi Gazete’de yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde ilgili makama yapılmalıdır. Eğer ilan duyurusu başlama tarihinden sonra Resmi Gazete’de yayınlanırsa, sınav takvimi ilgili güne göre güncellenerek üniversitenin internet sitesinden duyurulacaktır. Duyuruların yapılacağı internet sitesi www.etu.edu.tr’dir.

Ön değerlendirme sonuçları ve nihai değerlendirme sonuçları üniversitenin web sitesinde yayınlanacak ve tebligat niteliğinde olacaktır. Ancak, tebligat yapılmayacaktır.

Son başvuru tarihine kadar yapılmayan veya eksik belgeli başvurular dikkate alınmayacaktır. Posta yoluyla yapılan başvuruların son başvuru tarihine kadar ilgili başvuru yerine ulaşmış olması gerekmektedir.

Alımlara İlişkin Kadro Bilgileri ve Diğer Detaylar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu