Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Türkiye Basketbol Federasyonu 1 Çay Servis Elemanı Alımı Yapacak

Türkiye Basketbol Federasyonu 1 Çay Servis Elemanı Alımı gerçekleştireceğini yapmış olduğu resmi açıklamada duyurdu. Daimi olarak alım yapacak olan kurum için son başvuru tarihi 31 Mart 2023!

Türkiye Basketbol Federasyonu 1 Çay Servis Elemanı Alımına ilişkin yaptığı açıklamada 2-5 yıl deneyimli çay servis elemanı ihtiyacını belirtti. Sinan Erdem Spor Salonu’nda görevlendirilecek olan personel için; sabah 09:00 akşam 18:00 arasında çalışma şekli bulunuyor.

Mülakat Nerede Gerçekleşecek?

Başvuruların şahsen yapılacağı açıklanan ilana ilişkin mülakatlar da Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleşecek. Zuhuratbaba Mah. Ataköy Bulvarı No:14 Bakırköy/İstanbul adresine ilgili adaylar başvurularını yapabilirler.

Müracaat Koşulları Nelerdir?

Türkiye Basketbol Federasyonu 1 Çay Servis Elemanı Alımı ilanına en az ilköğretim mezuniyeti olan kişiler müracaat edebilecekler. Daha önce çay ocağında çalışmış, genel servis kurallarına hakim, çay ve kahve servisi konusunda bilgili kişilerin tercih edilmesi daha yüksek ihtimal olacak. Adayın görevini yapmasına engel olacak herhangi bir durumu bulunmamalı. Hijyen belgesine sahip olması gereken aday, güncel cv’si ile ilana başvuru yapabilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu