Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Denizli Büyükşehir Belediyesi 50 Şoför Alımı Yapacak

Denizli Büyükşehir Belediyesi 50 Şoför Alımı yapacağını ve başvuruların 30 Nisan 2023 tarihinde sona ereceğini duyurdu.

Denizli Büyükşehir Belediyesi 50 Şoför Alımı ile alakalı daimi olarak tam zamanlı çalıştırılmak üzere personel alımı yapacağını duyurdu. 6 Şubat 2023 tarihinde başlayan başvurular, 30 Nisan 2023 tarihinde sona eriyor.

Başvuru Hangi Adrese Yapılacak?

İlgili şartları taşıdığını düşünen adaylar Sümer Mah. Çal Cad. No:59 Merkezefendi / Denizli adresine şahsen müracaat yapabilirler.

Çalışma Şartları Nelerdir?

İlanda belirtildiği üzere alımla alakalı çalışma şartları içerisinde vardiyalı olarak çalışmak bulunmaktadır. Aynı zamanda istihdam edilecek olan şoför de haftalık 45 saat çalışmalıdır. Alınacak olan personeller Denizli ili halk otobüsü güzergahlarında görevlendirilecek.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Denizli Büyükşehir Belediyesi 50 Şoför Alımı ile alakalı başvuru şartlarının başında; eski E, yeni D sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak yer alıyor. SRC-2 belgesine sahip olmak, Psikoteknik belgesine sahip olmak ve araç kullanma ile alakalı herhangi bir engel barındırmamak şartlar arasında bulunuyor. Aynı zamanda 2 yıllık deneyim de beklenen şartlar arasında.

Başvuru sonuçları; yapılan değerlendirmelerin ardından belirlenecektir. İlanın tam metnine buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu