Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Bartın Üniversitesi’nden 24 Sözleşmeli Personel Alımı Bilgisi Geldi

Bartın Üniversitesi; mühendis, büro ve destek personeli, kütüphaneci gibi farklı kollar için 24 sözleşmeli personel alacağını açıkladı. Son başvuru tarihi ise 21 Mart 2023 olarak belirlendi.

Bartın Üniversitesi Rektörlüğü’nden yapılan açıklamayla farklı alanlarda pek çok sözleşmeli personelin alınacağı öğrenildi. Resmi gazetede yayımlanan haber ile birlikte başvuruların da 21 Mart mesai bitiminde sona ereceği öğrenildi. Peki kimler bu sözleşmeli personel alımına başvuru yapabilecek, hangi iş kolarında çalışan alınacak ve gerekli bilgiler nelerdir? Ayrıntılar haberimizde.

Bartın Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımında Kadro Dağılımı 

Bartın Üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere; 11 Büro Personeli, 6 Destek Personeli, 1 Bilgisayar Mühendisi, 1 Elektrik – Elektronik Mühendisi, 1 Mobilya Teknisyeni, 1 Elektrik Teknisyeni, 1 Programcı ve 1 Kütüphaneci alımı yapacağını duyurdu.

Web sitesi üzerinden yayınlamış olduğu sözleşmeli personel alımı ilanında ise aranılan şart ve diğer hususları da belirten Bartın Üniversitesi; kadro dağılımını bildirdi.

Başvuru Esnasında İstenen Belgeler Nelerdir?

 

Bartın Üniversitesi sözleşmeli personel alımı esnasında tamamlanması gereken belgeler ilgili kurumun web sitesinde yer almaktadır. Bu açıklamaya göre başvuru için gerekli evraklar;

 • Eksik ve hatasız olarak doldurulmuş başvuru formu (Bartın Üniversitesi web sitesinden bu başvuru formuna erişim sağlanabilir.)
 • 2022 yılına ait KPSS sınav sonuç belgesi
 • Özgeçmiş
 • 1 (bir) adet fotoğraf (Başvuru formuna yapıştırılacak şekilde ayarlanacaktır.)
 • Adli sicil kaydı (E-devlet uygulaması üzerinden çıkarılabilir.)
 • Deneyim isteyen tüm kollar için meslek kodunu gösteren SGK hizmet dökümü ve varsa başvuru süresi içerisinde özel ve devlet kurumlarından alınacak İş Deneyim Belgesi
 • Erkek adaylar işin askerlik durum belgesi veya askerlik terhis belgesi
 • Diploma veya mezuniyet belgesi
 • TC kimlik kartı ya da nüfus cüzdan sureti
 • Kaloriferci olarak görevlendirilecek kadro için MEB ya da MEB onaylı kurslardan alınan Katı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi ya da Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi Sertifikası
 • Programcı kadrosu için tecrübe ve/veya transkript belgesi ile birlikte YDS sonuç belgesi
 • Tüm pozisyonlar için geçerli olacak şekilde ilgili kurumlardan alınan ve kişinin görevini yapabilmesine engel olacak herhangi bir hastalık olmadığına dair sağlık kurulu raporu

İlgili tüm bilgi ve belgelerle 21 Mart mesai bitimine kadar sözleşmeli personel başvurusu gerçekleşmektedir.

Bartın Üniversitesi Sözleşmeli Personel Başvuru Nereden Yapılır?

 

Adaylar başvurularını şahsen yapabilecekleri gibi, posta yoluyla da yapabilmektelerdir. Posta yoluyla sözleşmeli personel başvurusunda bulunacak olan kişilerin başvurularını; ”Bartın Üniversitesi Rektörlüğü Ağdacı Yerleşkesi Personel Daire Başkanlığı İdari Tayin Şubesi 74100 Merkez/BARTIN” adresine göndermeleri gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu