Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

İSBAK 2 AR-GE Uzman Yardımcısı Alımı Yapacağını Duyurdu

İSBAK 2 AR-GE Uzman Yardımcısı Alımına ilişkin son tarih 30 Nisan olarak belirlendi. 2 yıldan fazla deneyim isteyen bu iş için adaylar İBB'ye ait Kariyer Kapısı üzerinden başvuru yapabilecek.

İSBAK 2 AR-GE Uzman Yardımcısı Alımı ile alakalı vermiş olduğu ilanla Ocak ayından beri başvuru toplamaya devam ediyor. Son başvuru tarihinin yaklaşmasıyla birlikte ilana dair tüm detaylar daha da merak edilmeye başlandı. İşte ilanda belirtilen ve mülakat ile sonuçlanacak olan işe dair detaylar haberimizde.

Aday Hangi Birimde Çalıştırılacak?

İSBAK (İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri) kapsamında istihdam edilecek aday; tam zamanlı ve daimi olarak Seyrantepe Mah. Cendere Cad. No:56 Kağıthane/İstanbul adresinde görevlendirilecek. 2 (iki) alım gerçekleştirilecek olan departmana ilişkin 2 yıllık deneyim istenen nitelikler arasında yer alıyor.

AR-GE Uzman Yardımcısı İş İlanı İçin Başvuru Koşulları Nelerdir?

İSBAK’a ait ilanda belirtildiği üzere özellikle alınacak olan adayın; Elektrik, Elektronik, Elektronik Haberleşme, Mühendislik ya da benzeri bölümlerden mezun olması beklenmektedir. Akılı Şehircilik ve Akıllı Ulaştırma Mühendisliği hakkında bilgi ve deneyim sahibi olan adayların başvuruları daha etkili olacaktır.

Yeniliklere açık, alanındaki tüm gelişmeleri takip eden kişiler de başvuru koşulları noktasında önemli bir paya sahiptir. Bununla birlikte analitik düşünebilen, ekip çalışmasına yatkın ve çözüm odaklı adaylar da şartları karşılama konusunda olumlu etkiye sahip olacaklardır.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

İSBAK 2 AR-GE Uzman Yardımcısı Alımı başvuruları online ortamda gerçekleşmektedir. https://kariyer.ibb.istanbul/ adresinden yapılacak olan başvurunun ardından mülakata çağırılan adayların yanlarında sadece lisans diploması örneği bulundurmaları yeterli olacaktır.

Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

İSBAK 2 AR-GE Uzman Yardımcısı Alımı son başvuru tarihine ilişkin yapılan açıklamada 30 Nisan 2023 olarak bilgilendirme yapıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu