Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Erzurum Teknik Üniversitesi 28 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacağını Duyurdu

Erzurum Teknik Üniversitesi 28 Sözleşmeli Personel Alımı ile ilgili duyuru yaptı. Son başvuru tarihi 31 Mart 2023!

Erzurum Teknik Üniversitesi 28 Sözleşmeli Personel Alımı ile alakalı resmi açıklamasında; Üniversitemiz Rektörlüğü ve bağlı birimlerinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4’üncü maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere; 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar” uyarınca 2022 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara toplam 28 adet sözleşmeli personel alınacaktır. ifadelerini kullandı. İlana yönelik tüm şartlar ve genel detaylar haberimizde…

Genel Şartlar Nelerdir?

İlana ilişkin genel şartlar;

– 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak.

-7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca yaptırılacak olan Güvenlik Soruşturması ve/veya Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak.

– 2022-KPSS’den; lisans mezunları için KPSS P3, ön lisans mezunları için KPSS P93, ortaöğretim mezunları için ise KPSS P94 puanına sahip olmak.

– Başvuracak adayların 2022 yılı KPSS (B) grubu sınavından ilgili puan türünden belirtilen puanı almış olmaları gerekmekte. Belirtilen puan türünden farklı puan türünden veya ilgili puan türünde belirlenen puanın altında puanla yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacak.

Başvuru Takvimi Ne Şekilde?

Erzurum Teknik Üniversitesi 28 Sözleşmeli Personel Alımı ile alakalı takvim; 17 Mart itibari ile başladı. İlgili alımlara başvuru bu tarihte başlamış olup 31 Mart 2023 tarihinde sona eriyor. Sonuçları öğrenmek isteyen adaylar ise https://erzurum.edu.tr/ adresinden ilgili bilgilere ulaşabilecekler.

Başvurular üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacak. Posta ile yapılacak müracaatların kabul edilmeyeceği gelen açıklamalar arasında yer alıyor.

Başvuruda İstenen Belgeler Nelerdir?

Belirtilen ilana ilişkin başvuru esnasında istenen belgeler;

– Başvuru Formu

– Özgeçmiş

– 2022 KPSS Sonuç Belgesi

– 1 (bir) adet Fotoğraf

– Adli Sicil Belgesi

– Güvenlik personeli için geçerli özel güvenlik görevlisi kimlik kartı

– Sertifika veya belge istenilen pozisyonlar için belgenin ilan tarihinden önce alınmış olmak kaydıyla ilgili belgenin aslı, kare kodlu e-Devlet çıktısı veya belgenin ıslak imzalı onaylı sureti

– Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi

– Nüfus Cüzdan Sureti

– Diploma veya Mezun Belgesi

– Başvuru süresi içerisinde alınmış olması kaydıyla güvenlik görevlisi pozisyonları için beden kitle endeksini gösterir belgenin aslı şeklindedir. Belirtilen belgeler ile birlikte ilana başvurular şahsen gerçekleştirilebilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu