Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Gaziantep Üniversitesi 384 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Gaziantep Üniversitesi 384 Sözleşmeli Personel Alımı ile ilgili yapmış olduğu açıklamada son başvuru tarihinin 30 Mart 2023 olduğunu belirtti.

Gaziantep Üniversitesi 384 Sözleşmeli Personel Alımı konusunda Üniversitemiz Hastanelerinde istihdam edilmek üzere, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4’üncü maddesinin (B) fıkrasına göre giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararına ekli Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek 2.Maddesinin (b) fıkrası kapsamında 2022 yılı KPSS (B) grubu puanına göre yapılacak sıralama esas alınmak suretiyle, aşağıda belirtilen pozisyonlara karşılığında belirtilen sayı ve nitelikte sözleşmeli personel alınacaktır. ifadelerini belirtti.

İlana ilişkin yapılan açıklamada; hangi meslekten, kadro mevcutları ve nitelikleri belirtildi. Buna göre hazırlanan tablo aşağıdaki gibidir.

İlana ilişkin başvuru yapmak isteyen aday; kendi şartlarıyla alakalı detaylı açıklamaları tablodan kontrol edebilir.

Başvuru Esnasında İstenen Belgeler Nelerdir?

Başvuruda istenen belgeler; eksiksiz doldurulmuş Başvuru Formu, 2022 KPSS sonuç belgesi, 1 (bir) adet fotoğraf, Koruma ve Güvenlik personeli için geçerli özel güvenlik görevlisi kimlik kartı, deneyim istenilen pozisyonlar için meslek kodunu gösterir SGK hizmet dökümü ile birlikte resmi veya özel kuruluşlardan başvuru tarihleri içerisinde alınmış iş deneyim belgesi, sertifika/belge istenilen pozisyonlar için ilgili belgenin aslı veya onaylı sureti, Askerlik Belgesi (erkek adaylar için geçerlidir), nüfus cüzdan sureti, diploma veya mezun Belgesi, ehliyet istenen bölümler için ehliyet belgesi olarak sıralanmaktadır.

Tüm duyurular da ilgili üniversitenin web sitesi üzerinden açıklanacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu