Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

İSBAK 1 Teknoloji Uygulama Müdürü Alımı Yapacak! Son Başvuru 31 Mart 2023

İSBAK 1 Teknoloji Uygulama Müdürü Alımı ile ilgili son başvuru tarihinin 31 Mart 2023 olduğunu duyurdu. Yapılan açıklamalara göre başvurular online ortamda kabul edilecek.

İSBAK 1 Teknoloji Uygulama Müdürü Alımı yayımlanan Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı içerisinde resmi bir unvan kazandı. Daimi olarak görevlendirmesi yapılacak olan personel ile alakalı 5 yıl ve üzerinde bir deneyim beklendiği şartlar arasında yer alıyor. Peki başvurular nereye yapılacak ve başvuru koşulları neler? İşte tüm detaylar haberimizde.

Başvurular Nereye Yapılacak?

İlana ilişkin olarak başvurular online platformda kabul edilecek. Adaylar https://kariyer.ibb.istanbul/ adresi üzerinden başvuru formunu doldurabilir. Aralık ayında başlayan başvurular için son gün ise 31 Mart 2023.

Çalışma Şartları Nasıl Olacak?

İlana ilişkin çalışma şartları yayımlanan ilanda belirtiliyor. Seyrantepe Mah. Cendere Cad. No:56 Kağıthane/İstanbul adresinde görevlendirilecek olan personelin, hafta içi 07:30-16:30 saatleri arasında çalışması kararlaştırıldı.

Başvuru Şartları Nelerdir?

İSBAK 1 Teknoloji Uygulama Müdürü Alımı ile alakalı şartların başında; üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak yer alıyor. Sinyalizasyon, ulaştırma gibi alanlarda proje bazlı deneyimler oldukça ön planda yer alacak. MS programlarını ve tercihen ERP ve/veya Mühendislik programlarını bilmek de avantaj sağlayacak. Teknolojik gelişmeleri ve ilgili alana yönelik haberleri takip etmek, grup çalışmasına yatkın olmak ve çözüm odaklı bir çalışma düzeninde olmak başvuru şartları arasında yer alıyor. Erkekler için askerlik ile ilişiği olmamak, esnek çalışma saatlerine ayak uydurmak ve İstanbul’da ikamet etmek de başvuru koşulları arasında bulunuyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu