Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

İSBAK 10 Yazılım Geliştirme Uzmanı/Yardımcısı Alımı İçin Son Gün 30 Mart 2023

İSBAK 10 Yazılım Geliştirme Uzmanı/Yardımcısı Alımı ile alakalı son başvuru tarihini 30 Mart 2023 olarak belirledi. Ekim ayından beri başvuru alan İSBAK'ın bu alana ilişkin 10 kişilik bir kadrosu bulunmakta.

İSBAK 10 Yazılım Geliştirme Uzmanı/Yardımcısı Alımı ile alakalı Ekim ayından beri çalışmalarını sürdürüyordu. Başvuruların sonuna yaklaşırken genel olarak hatırlatmalar ve müracaat koşullarına haberimizde yer verdik.

Aday İSBAK İçerisinde Nerede İstihdam Edilecek?

İSBAK kontenjanı ile alınacak olan Yazılım Geliştirme Uzmanı/Yardımcısı daimi olarak görevlendirilecek. Çalışma saatleri; 07:30-16:30 olarak belirlenen işte, sadece hafta içi mesaisi olacak. Çalışma adresi ise, ilanda da belirtilildiği gibi; Seyrantepe Mahallesi Cendere Caddesi, No:56 Kağıthane/İstanbul olarak belirlenmiştir.

Müracaat Koşulları Nelerdir?

Başvuru ile alakalı müracaat şartlarının başında en az Elektrik/Elektronik/Elektronik Haberleşme/Mühendislik/Bilgisayar vb. bölümlerden mezun olunması gelmektedir. Adayın; yazılım ile alakalı gerekli altyapıya sahip olması, yazılım geliştirme süreçlerine hakim olması, analitik düşünebilmesi ve ekip çalışmalarına yatkın olması önemli kriterler arasında bulunuyor. Aynı zamanda çalıştığı sektördeki gelişmeleri takip eden ve bu yenilikleri hızla kendine adapte eden, İstanbul’da ikamet eden ve erkek adaylar için askerlik ile ilişiğinin olmadığını belirten kişiler, yapılacak olan alım için koşulları karşılayacaktır.

Nereye Başvuru Yapılmalı?

Online sistemle kabul alan iş ile alakalı başvurular https://kariyer.ibb.istanbul/ adresine yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi almak veya bilgi vermek için ise ikbilgi@isbak.istanbul adresine mail gönderilebilmektedir.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

İSBAK 10 Yazılım Geliştirme Uzmanı/Yardımcısı Alımı ile ilgili ilana başvuru yapmak için mülakat şartı vardır. Mülakatlar sırasında yanınızda diploma örneğini bulundurmak yeterli olacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu