Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

BURULAŞ Lise Mezunu 50 Şoför Arıyor

BURULAŞ Lise Mezunu 50 Şoför alımına ilişkin yaptığı açıklamada son başvuru tarihini 22 Mayıs 2023 olarak belirledi.

BURULAŞ Lise Mezunu 50 Şoför alımı yapacağını geçtiğimiz Aralık ayında duyurdu. Bu duyuruya istinaden yayımlanmış olan açıklamada başvuru merkezinin BURSA İSTİHDAM VE KARİYER OFİSİ (BİKO) olduğu belirtildi. Yani gerekli şartları karşıladığını düşünen adaylar, başvurularını şahsen gerçekleştirebileceklerdir. İşte diğer detaylar…

BURULAŞ Şoför İlanı Çalışma Şartları Nelerdir?

Görevlendirilecek olan kişi Bursa il ve ilçe sınırları içerisinde görevini yapacak. Vardiyalı olarak çalışılması uygun görülen işte şoförün; haftada en az 45 saat çalışacağı yapılan açıklamalar arasında bulunuyor.

Şoför İlanına İlişkin Müracaat Koşulları Nelerdir?

BURULAŞ Lise Mezunu 50 Şoför alımı ile ilgili vermiş olduğu ilanda; en az lise mezunu olma zorunluluğunu açıkladı. Aynı zamanda ‘E’ sınıfı ehliyete sahip olmanın gerekli olduğunu belirten BURULAŞ; askerlik ile ilişiği olmadığını kanıtlayan kişileri seçeneceğini de müracaat koşulları arasında belirti. Yaş sınırı olarak 48 yaşı işaret eden BURULAŞ; adayın, araç kullanmaya herhangi bir engeli bulunmaması gerektiğini belirtiyor. İlana dair tam metne https://media.iskur.gov.tr/63820/burulas-22-05-2023.pdf adresinden ulaşabilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

BURULAŞ Lise Mezunu 50 Şoför alımı ilanına başvurmak isteyen adaylar için ise son tarih 22 Mayıs 2023 olarak belirlendi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu