Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

İstanbul Gedik Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Elemanı Alacağını Duyurdu!

İstanbul Gedik Üniversitesi, öğretim üyesi ve elemanı alacağını açıkladı. Aranan nitelikleri taşıyan kişiler için son başvuru tarihi; 22 Mart. 

İstanbul Gedik Üniversitesi, öğretim üyesi ve elemanı alımı yapacağını duyurdu. Üniversitenin ilgili fakültelerine, özellikle iktisadi ve idari bilimler ile mühendislik ve doğa bilimleri alanlarına öğretim elemanları alınacak. 

Başvurular, ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına yapılacak. 

İstanbul Gedik Üniversitesi Rektörlüğü Tarafından Yapılan Açıklama ve Kadro Listesi 

İstanbul Gedik Üniversitesi Rektörlüğü, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’ne uygun olarak, aşağıda belirtilen kadrolara öğretim elemanı alınacağını duyurdu. İşte aranan nitelikler ve ilgili kadrolar: 

İstanbul Gedik Üniversitesi

İstanbul Gedik Üniversitesi

İstanbul Gedik Üniversitesi

İstanbul Gedik Üniversitesi

Başvuru için İstenen Belgeler 

  1. Başvuru Formu (www.gedik.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.)
  2. Özgeçmiş/YÖK Formatlı Özgeçmiş
  3. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  4. Lisans, Yüksek Lisans, Doktora gibi Öğrenim Belgeleri
  5. Not Belgeleri Fotokopisi
  6. Kontrol kodlu ve barkotlu ALES Belgesi
  7. Kontrol kodlu ve barkotlu Yabancı Dil Belgesi
  8. İş deneyimlerinin doğrulanması için, çalışılan yerden İş Tecrübesi Belgesi. Bu belge, SGK Hizmet Döküm Belgesi ile birlikte gönderilmelidir. Kamuda çalışmış olanlar için ise, Hizmet Belgesi gereklidir.

İstanbul Gedik Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Detayları 

İstanbul Gedik Üniversitesi, öğretim elemanı alımı yapacağına dair duyurunun ayrıntılarını açıkladı. Başvurular, adayların başvuru evraklarını mesai bitimine kadar şahsen veya posta yoluyla iletmeleri gerekiyor. Başvuruların belirtilen süre içerisinde yapılması ve eksiksiz belgelerle yapılması önem arz ediyor. Postadaki gecikmeler, eksik belgelerle yapılan başvurular ve son başvuru tarihinden sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

 

Başvuruların ön değerlendirme sonuçları ve kesin sonuçları, Üniversitenin web adresinde yayınlanacak olup tebligat niteliğinde olacaktır. Adaylara tebligat yapılmayacak.

 

Duyuruda ayrıca, yurtdışından alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerektiği belirtilmiştir. Tüm ilanlar ve başvuru koşulları, İstanbul Gedik Üniversitesi’nin resmi web sitesinde yer almaktadır.

 

Başvuruların yapılacağı adres, İstanbul Gedik Üniversitesi Yazı İşleri Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi İlkbahar Sokak No:1, 34876 Yakacık-Kartal/İstanbul’dur. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu