Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel Alımı Başvurusu Başladı! Başvurular Kapanacak!!

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi personel alımı başvurusu için son başvuru tarihi 17 Mart 2023

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi personel alımı başvurusu başladı. Alınacak kadrolar ve kadrolara ilişkin detaylar belirlendi. Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi personel alım başvurusu için merak edilen detaylar haberimizde…

İdare bünyesinde çalışacak olan personeller arasında bir psikolog, bir sıhhi tesisat ustası, bir makine teknikeri, 8 şoför, yük taşıma personeli, 2 usta, 2 iş makineleri operatörü uzmanı ve bir mobilya ustası bulunmaktadır.

Ayrıca, 4 iş makinesi operatörü, 3 beden işçisi, bir çelik boru kaynakçısı, bir elektronik teknolojisi teknikeri, bir harita teknikeri, inşaat teknolojisi teknikeri, 3 inşaat mühendisi, bir insan kaynakları meslek elemanı, altı ustabaşı, bir çevre mühendisi ve bir elektrik teknisyeni de alınacaktır.

Mersin Su Ve Kanalizasyon İdaresi Personel Alımı Başvurusu

Adaylar başvurularını 13-17 Mart 2023 tarihleri arasında sirket@meskipersonelas.com.tr adresine fotoğraflı özgeçmişlerini ve sicil kaydı ile ikametgah belgesi nüfus üzerine fotokopileri ile birlikte iletebilirler. Başvuru yapmak isteyen adayların özgeçmişlerini özgünleştirerek yeniden yazmaları gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu