Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Sözleşmeli 4/B Kamu Memurluğu Başvuruları Alınmaya Başlandı 

Kamu Kurumu tarafından 4/B sözleşmeli güncel ve asli personel alımı başvuruları alınmaya başladı. Son başvuru tarihi 15 Mart. 

Sözleşmeli 4/B Kamu memurluğu başvuruları alınmaya başlandı. Kamu kurumu tarafından 4/B sözleşmeli güncel ve asli personel alımı başvurularının başladığı duyuruldu. Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu (TENMAK), asli memurluklar dahilinde sözleşmeli personel alımı için başvuruları kabul etmeye devam ediyor. Başvuru süreci ve gerekli şartlar hakkında detaylı bilgi almak isteyenler haberimizi okumaya devam edebilir. 

Kamu Personel Alımı Genel Şartlar 

Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu’na memurluk için başvurmak isteyen kişiler aşağıdaki genel şartları taşımalıdır. 

  • Başvuru yapacak adayların, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nda belirtilen şartları taşıması gerekmektedir. 
  • Başvuru için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak 
  • Askerlikle ilişiği olmamak 
  • Sağlıklı olmak ve her türlü iklim ve yolculuk koşullarına uygun olmak gerekmektedir 
  • Ayrıca, adayların denetçilik görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığı veya engeli bulunmamalıdır.  
  • Başvuru yapacak adayların 35 yaşını doldurmamış olmaları  
  • KPSS’den en az 80 ve üzeri puan almış olmaları gerekmektedir. 

Tenmak

Tenmak

Denetçi Yardımcısı için Başvuru Şartları 

Denetçi Yardımcısı alımı için 2 kadroya başvuruda bulunmak isteyen adaylar; en az dört yıllık eğitim veren hukuk, siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, iktisat veya işletme fakültelerinden mezun olmalıdır. Bu şartlar, başvuru yapacak adaylar için aranacak olan önemli kriterler arasındadır. 

TENMAK personel alımı başvuru tarihleri 

Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu “TENMAK” tarafından 4/B sözleşmeli kamu memurluğu için başvurular 15 Mart tarihine kadar online olarak gerçekleştirilebilecek. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu