Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odasından Personel Alım İlanı 

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, Özel Kalem biriminde görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacak

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odasından personel alım ilanı yayınladı. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, Özel Kalem biriminde görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacak. İş tanımı olarak; Oda santrali ve telefonlarının aktarılması, kurum dışından gelen evrakların online kayıtlarının tutulması ve sevki, başkanlık makamı programlarının yapılması ve takip edilmesi gibi görevler sıralanmıştır. 

Aranan Koşullar

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan, askerlik görevini tamamlamış ve 35 yaşını geçmemiş, kamu haklarından mahrum olmayan, belirtilen suçlardan dolayı ceza almamış, sözleşmesi feshedilmemiş, en az 4 yıllık fakülteden mezun, tercihen halkla ilişkiler bölümünden mezun, İngilizce bilen, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen ve en az 2 yıl tecrübesi olan adaylar arasından bir kişi istihdam edecektir. 

Adayların takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, disiplinli, sorumluluk sahibi, gizlilik kurallarına uygun hareket edebilen, kurum politikalarına uygun olarak görev ve sorumlulukları yerine getirebilen niteliklere sahip olmaları gerekmektedir. 

Başvuruların değerlendirilmesi için bir komisyon tarafından yazılı sınav ve sözlü mülakat yapılacaktır. 

İstenen Evraklar

Başvuru yapacak adayların sunması gereken belgeler şunlardır:  

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi 
  • Aslı gibidir yapılmış diploma ya da mezuniyet belgesi fotokopisi 
  • Adli sicil kayıt belgesi 
  • Güncel özgeçmiş (CV) ve erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirdiğini gösteren belge. 

Yazılı Sınav – Sözlü Mülakat

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, belirlenen tarihler arasında başvuru yapan adayları Oda Genel Sekreterliği tarafından yazılı sınava ve sözlü mülakata çağıracaktır. Sınavlar, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında Oda Yönetim Kurulu tarafından oluşturulan komisyon tarafından gerçekleştirilecektir. 

Yazılı sınavda, adaylara yapılacak işle ilgili sorular sorulacak ve bu sorular üzerinden sınav değerlendirmesi yapılacaktır. Sözlü mülakatta ise adayların genel kültür, iletişim ve analitik düşünme yeteneği, hal, tavır ve davranışlarındaki genel görünüm gibi hizmetin gerektirdiği niteliklere sahip olup olmadıkları göz önünde bulundurulacaktır. 

Başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların sınavı kazansalar dahi atamaları yapılmayacak, yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. Adaylar sınavda kimlik tespitinde kullanılmak üzere yanlarında fotoğrafları ve geçerli bir kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, pasaport) bulundurmak zorundadırlar. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu