Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Bakanlık Duyurdu! MSB 30 Bin 62 Personel Alımı Yapacak

MSB 30 Bin 62 Personel Alımı yapacağına ilişkin resmi açıklamayı yaptı.

MSB 30 Bin 62 Personel Alımı ile ilgili Hulusi Akar’dan çok önemli açıklamalar geldi. 30.000 kişiden fazla personel temin edileceğini açıklayan Akar, sürecin başladığını da belirtti. Aynı zamanda Akar 2 Nisan’da Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı ve öğrenci alımına yönelik çalışmalar başlayacağını da belirtti. Mülakatların Haziran ayında yapılacağını da ifadelerine ekledi.

Hulusi Akar’ın sözleri şu şekilde devam etti; ”Bakanlık olarak bu yıl içinde toplam 30 bin 62 personel alımı yapacağız. Sürecimiz başladı, uygulamalarımız devam ediyor. 2 Nisan’da yapılacak askeri öğrenci aday belirleme sınavı ile öğrenci alımına yönelik çalışmaları başlayacak, daha sonra hazirandaki mülakatlarla devam edecek. Tüm gençlerimizi bize katılmaya, Milli Savunma Bakanlığı’nın, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin geleceğinde ve ülkemizin savunma ve güvenliğinde görev almaya davet ediyoruz. Bunun parlak ve kutlu bir gelecek olduğunun da gençlerimiz tarafından bilinmesini istiyoruz”

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu