Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Öğretim Elemanı Alacak! Son Başvuru 28 Mart!

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi öğretim elemanı alacağını duyurdu. Konu ile ilgili detaylı bilgiler haberimizin devamında yer alıyor... 

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi öğretim elemanı alacak. Alımlara ilişkin üniversite rektörlüğünden yapılan açıklamaya şart ve detaylara haberimizden erişim sağlayabilirsiniz.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversite’sinin Yaptığı Açıklama 

Üniversitemiz, öğretim elemanı alımlarında 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik ve 657 sayılı Yasa’nın 48. maddesi şartlarına uygun adayları değerlendirecektir. 

Profesör adayları, dokümanları ve çalışmalarını içeren dosyalarını, özgeçmişleri, yayınları, kongre ve konferans tebliğleri, sanat eserleri, eğitim-öğretim faaliyetleri, devam eden veya tamamlanan doktora, sanatta yeterlik veya yüksek lisans çalışmaları ve üniversiteye katkılarından oluşan 6 nüsha CD, DVD veya USB Bellek ile birlikte rektörlüğe teslim edecektir. Başvuru dosyasında en önemli araştırma çalışmalarından biri belirtilecektir. 

Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi adayları, özgeçmişleri, bilimsel çalışma ve yayınları içeren dosyalarını bir dilekçe ekinde 4 nüsha CD, DVD veya USB Bellek ile teslim edeceklerdir. 

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi öğretim elemanı alacak

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi öğretim elemanı alacak

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi öğretim elemanı alacak

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi öğretim elemanı alacak

Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi Kadrolarına Başvuracak Adaylar için Sınav Takvimi 

Yayım Tarihi: 14.03.2023
Son Başvuru Tarihi: 28.03.2023
Ön Değerlendirme Tarihi: 30.03.2023
Giriş Sınavı Giriş Tarihi: 03.04.2023
Sonuçların Açıklanma Tarihi: 06.04.2023
Sonuçların Açıklanacağı Adres: https://www.yeniyuzyil.edu.tr 

Başvuru ile İlgili Ek Detaylar 

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi, Maltepe Mahallesi’nde bulunan Yılanlı Ayazma Caddesi No:26 adresine şahsen yapılan başvuruları kabul edecektir. Başvuru süresi, bu ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün olup, eksik belgeyle veya süresi içinde yapılmayan başvurularla posta yoluyla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. 

Ayrıntılı bilgilere, istenen belgelere ve doldurulması gereken formlara ulaşmak için https://www.yeniyuzyil.edu.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu