Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

KPSS ile ve KPSS Şartsız Personel Alım İlanı Yayınlandı 

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları KPSS ile veya KPSS şartsız personel alımı için ilan yayımladılar. Kontenjan dağılımı veya ilan detayları haberimizde. 

KPSS ile ve KPSS şartsız personel alım ilanı yayınlandı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı olan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları, personel alımı, işçi alımı ve memur alımı için ilanlar yayımlamıştır. Bu alımlar, 7 farklı şehirde gerçekleştirilecektir ve KPSS’siz personel alımı ile KPSS 60 puan ile memur alımı yapılacaktır. İlanlar, İŞKUR’un “Kurum Dışı İlanlar” kategorisinde yayımlanmıştır ve her kurumun başvurusu şahsen yapılacaktır. 

SYDV Personel Memur Alımı İlan Listesi 

Tokat Niksar SYDV Personel Alımı: 

Son Başvuru Tarihi: 8 Mart 2023 

Geçici olarak çalışacak 2 Proje Koordinatörü aranmaktadır. Başvurular mülakat yoluyla alınacak olup, adayların 2021 veya 2022 KPSS’de en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Mülakata çağrılacak aday sayısı 5 kişi ile sınırlıdır. Çalışma süresi 31 Mart 2023 tarihine kadar geçerli olacaktır. Başvuru yapacak adayların 18 yaşını doldurmuş olmaları ve 40 yaşından büyük olmamaları gerekmektedir. 

KPSS ile ve KPSS Şartsız Personel

Ankara SYDV Personel Alımı: 

Son Başvuru Tarihi: 10 Mart 2023 

Daimi olarak çalışmak üzere 15 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi aramaktadır. Başvurular, memuriyet statüsünde gerçekleştirilecektir ve adaylardan 2021 veya 2022 KPSS’den P3 puan türünden en az 60 taban KPSS puanı almış olmaları gerekmektedir. Başvuru yapacak adayların 40 yaşını tamamlamamış olmaları şartı aranmaktadır. 

KPSS ile ve KPSS Şartsız Personel

Manisa Kırkağaç SYDV Personel Alımı: 

Son Başvuru Tarihi: 8 mart 2023 

Belirli bir süre için çalışacak 1 Beden İşçisi alımı yapacaktır. Mülakatlar, Kırkağaç Kaymakamlığı’nda gerçekleştirilecektir. Başvurular, KPSS’siz Personel Alımı kapsamında yapılacak ve adayların belirtilen genel nitelikleri karşılamaları gerekmektedir. Çalışma süresi, 9 ay olarak belirtilmiştir. 

KPSS ile ve KPSS Şartsız Personel

Van Gürpınar SYDV Personel Alımı: 

Son Başvuru Tarihi: 10 Mart 2023 

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, toplamda 2 kişilik kadro ile 1 Eğitici ve 1 Koordinatör alımı yapacak. Alımlar, geçici sözleşmeli olarak gerçekleştirilecektir. Başvuru yapacak adayların 2021 veya 2022 yılında yapılan KPSS’den en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. 

KPSS ile ve KPSS Şartsız Personel

Muğla Yatağan SYDV Personel Alımı: 

Son Başvuru Tarihi: 13 mart 2023 

Belirli süreli olarak çalışacak 1 Eğitmen, 1 Temizlik Personeli ve 1 Koordinatör alımı yapılacaktır. Temizlik Personeli alımı KPSS’siz yapılacaktır, diğer kadrolar için KPSS 60 puan şartı aranacaktır. 

KPSS ile ve KPSS Şartsız Personel

Çanakkale Ezine SYDV Personel Alımı: 

Son Başvuru Tarihi: 10 Mart 2023 

SYDV, sadece kadın adaylar arasından 1 Eğitmen alımı gerçekleştirecektir. Alım, geçici süreli çalışma şeklinde olacak ve KPSS şartı aranmayacaktır. Ancak, başvuru yapacak adayların 40 yaşından büyük olmamaları gerekmektedir. 

KPSS ile ve KPSS Şartsız Personel

Sakarya Hendek SYDV Personel Alımı: 

Son Başvuru Tarihi: 14 Mart 2023 

Geçici süreli çalışma kapsamında, 1 Adem Koordinatörü ve 1 SODAM Koordinatörü alımı gerçekleştirilecektir. Adayların başvuru yapabilmeleri için 2021 veya 2022 yıllarında yapılan KPSS’den P3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. 

KPSS ile ve KPSS Şartsız Personel

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu