Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

MSB Ortak Sözleşmeli Er Temini Başvuru Sorgulama Ekranı Açıldı

MSB Ortak Sözleşmeli Er Temini ile alakalı başvuru ekranı resmi web sitesi üzerinden yapılan açıklama ile birlikte açıldı. İşte detaylar.

MSB Ortak Sözleşmeli Er Temini ile alakalı olarak yapacağı personel alımını resmi web sitesi üzerinden duyurdu. Yapılan açıklamaya göre;

  • Kara Kuvvetleri Komutanlığı
  • Deniz Kuvvetleri Komutanlığı
  • Hava Kuvvetleri Komutanlığı

içerisinde çalıştırılmak üzere alımların yapılacağı duyuruldu.

Başvuru Ekranına Nereden Ulaşılabilir?
Başvuru ekranına ulaşmak isteyen tüm adaylar Milli Savunma Bakanlığı’nın resmi web sitesine giriş yapmalı. Bu siteye giriş yaptıktan sonra ise aday; sağ kısımda yer alan Güncel Duyurular bölümünde ilgilenilen ilanı görecektir.

Burada yer alan ilgili başvuruya tıklanması gerekir. Açılan sayfada 2022 YILI E-22-O-1 (2022/3) Dönemine ilişkin ortak er alımını ile alakalı kısa bir açıklama bulunuyor. Yapılan açıklamada ise şu ifadeler kullanıldı;

Değerli Adayımız;

25 Ekim-09 Aralık 2022 tarihleri arasında katılmış olduğunuz E-22-O-1 (2022/3) dönemi sözleşmeli er temin faaliyetleri kapsamındaki sözleşmeli er adaylığınıza ilişkin güncel durumunuza ulaşmak için tıklayınız.

Başvuru sorgulamasını merak eden adaylar; verilen linke tıklayarak gerekli bilgileri doldurduktan sonra Milli Savunma Bakanlığı Ortak Sözleşmeli Er Temini ile alakalı gereken tüm adımları takip etmiş olacaklardır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu