Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

KİTAŞ 5 Servis Komisi Alımı Yapacağını Duyurdu

KİTAŞ 5 Servis Komisi Alımı ile alakalı yayımladığı haberde son başvuru tarihini 23 Mart 2023 olarak belirledi.

KİTAŞ 5 Servis Komisi Alımına ilişkin yapılan açıklamada; basvuru@kitas.lst adresi üzerinden başvuruları kabul edeceğini duyurdu. Başvurular sonrasında yapılacak görüşmenin Küçükçekmece İnşaat Taah. San ve Tic. Aş. Genel Müdürlük Binası içerisinde gerçekleşeceği duyuruldu.

İlana İlişkin Başvuru Nitelikleri Nelerdir?

KİTAŞ 5 Servis Komisi Alımı ile ilgili beklenen şartlar; adayın çalıştığı mekanı servise hazır hale getirmesi, yemek ve içecek menüsünü müşteriye vererek sonrasında bu menü ile müşterilere yardımcı olması, müşteriyi karşılayıp oturacağı yere kadar eşlik etmesi, servise ön hazırlık yapması, boş tabak ve bardakları toplaması, müşteri memnuniyeti sağlayarak hijyen şartlarına uyum sağlaması yer alıyor.

İlana Başvuru Koşulları Nelerdir?

İlgili ilana ilişkin başvuru koşulları arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum konumda bulunmamak, Türk Ceza Kanunu’nun 53. maddesinde bulunan şartları yerine getiriyor olmak, askerlik ile ilişiği kesilmiş olmak (erkek adaylar için), herhangi bir SGK emekli, yaşlılık ya da malullük maaşı almıyor olmak, görevini yapmaya engel olacak hiçbir engeli olmamak, İstanbul il sınırları içerisinde yaşamak ve en az İlkokul mezunu olmak yer alıyor.

Başvuru İçin Gerekenler?

KİTAŞ 5 Servis Komisi Alımı ile ilgili ilana başvuru yapmak isteyen adaylardan istenen belgeler;

  • Kimlik Fotokopisi
  • İkametgah Belgesi
  • Diploma
  • Hijyen Eğitim Sertifikası
  • Askerlik Durum Belgesi (Erkek adaylar için) olarak belirlenmiştir.

Başvurular sadece mail üzerinden yapılacaktır. İlana ilişkin mail adresi de basvuru@kitas.lst olarak belirlenmiştir. Telefonla ya da şahsen başvuruların değerlendirilmeyeceği de yapılan açıklamalar arasında yer almaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu