Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Özyeğin Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Elemanı Alımı 

Özyeğin Üniversitesi öğretim üyesi ve elemanı alım ilanı için son başvuru tarihi 20 Mart 2023. 

Özyeğin Üniversitesi öğretim üyesi ve elemanı alımı yapacak. Alım için yayınlanan ilanda son başvuru tarihi 20 Mart 2023 olarak belirlendi. İlan detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz…

Özyeğin Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan açıklama;

Özyeğin Üniversitesi, Yüksek Öğretim Kanunu “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” hükümlerinde belirtilen koşulları karşılayan adaylar arasından tam zamanlı Öğretim Üyesi alımı yapacaktır. Adayların 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olacakları ve başvurularının belirli belgelerle yapılacağı belirtilmiştir. 

Başvuruların kabul edilebilmesi için adayların, başvuru dilekçesiyle birlikte nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgelerin (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) yanı sıra YDS ve eşdeğer yabancı dil belgelerini kapsayan dosyalarını da sunmaları gerekmektedir. 

Başvurular, posta veya e-posta yoluyla son başvuru tarihine kadar (saat 17.00’ye kadar) kabul edilecektir. Posta yoluyla gönderilen belgelerin bir örneğinin ayrıca ilgili e-posta adresine gönderilmesi önemle rica edilmektedir. 

Başvuruların yollanacağı posta adresi şöyledir: Özyeğin Üniversitesi İnsan Kaynakları, Çekmeköy Kampüsü, Nişantepe Mahallesi, Orman Sokak, 34794 Çekmeköy- İstanbul. E-posta adresi ise şöyledir: ik@ozyegin.edu.tr. 

Özyeğin Üniversitesi öğretim üyesi ve elemanı alımı yapacak. Alım için yayınlanan ilanda son başvuru tarihi 20 Mart 2023 olarak belirlendi

Başvuru Takvimi 

Duyuru Başlama Tarihi: 06.03.2023 

Son Başvuru Tarihi: 20.03.2023 

Başvuru İçin İstenen Belgeler 

Aşağıda belirtilen belgeler, Özyeğin Üniversitesi’ne yapılacak başvurularda sunulması gerekenler arasındadır: 

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi 
  • Başvuru formu/ dilekçesi 
  • Özgeçmiş (YÖK formatlı veya özgün) 
  • Öğrenim belgeleri 
  • ALES belgesinin fotokopisi 
  • YDS ve eşdeğer yabancı dil belgelerinin fotokopileri 
  • Adli sicil kaydı belgesi 
  • Varsa yayınların kopyaları 

Özyeğin Üniversitesi öğretim üyesi ve elemanı alımı yapacak. Alım için yayınlanan ilanda son başvuru tarihi 20 Mart 2023 olarak belirlendi

Özyeğin Üniversitesi öğretim üyesi ve elemanı alımı yapacak. Alım için yayınlanan ilanda son başvuru tarihi 20 Mart 2023 olarak belirlendi

Ayrıca, Yabancı Diller Yüksekokulu Öğretim Görevlisi başvuruları için erkek adayların askerlikle ilişiğinin olmadığına dair terhis veya muaf olduğunu gösterir belge, Araştırma Görevlisi başvurularında ise erkek adayların terhis veya tecil belgesi kopyalarının da başvurularına eklenmesi gerekmektedir. 

Adayların başvurularını tamamlamak için son tarih, mesai bitimine kadar (saat 17.00’ye kadar) yukarıda belirtilen evrakları e-posta yoluyla aşağıdaki adreslere ulaştırmaları gerekmektedir. 

Başvuru dosyasında herhangi bir eksik belge olması halinde, adayın başvurusu değerlendirmeye alınmayacak ve kişi bundan doğan bir hak iddia edemeyecektir. Posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. 

Ön değerlendirme sonuçları ve kesin sonuçlar, üniversitenin web sitesinde duyurulacaktır. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu